Dopravné obmedzenia v Petržalke: Pripravte sa na zmeny v doprave na Romanovej. Toto je dôvod

Petrzalka dopravne obmedzenia elektricka romanova.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Petržalská električka čelí zásadným dopravným obmedzeniam, ako súčasť dokončenia výstavby predĺženia električkovej trate v Bratislave. Zmeny, ktoré zasiahnu frekventovaný úsek Romanova – Osuského, vyžadujú uzavretie jazdných pruhov a dočasné dopravné opatrenia.

V snahe dokončiť výstavbu predĺženia električkovej trate sa Bratislava – hlavné mesto SR pripravuje na obdobie výrazných dopravných obmedzení. Nové zmeny v doprave nás tak opäť čakajú na vyťaženom úseku Romanova – Osuského, s výrazným dopadom na obyvateľov a návštevníkov Petržalky.

S výstavbou nových križovatiek a električkových priecestí v tomto úseku, sa od marca do júla musíme pripraviť na čiastočnú uzáveru. Táto uzávera bude realizovaná na dve etapy, pričom prvá etapa bude v čase od 1. marca do 15. mája. Zahŕňa uzavretie dvoch jazdných pruhov bližšie k OC Kaufland. Po nej nasleduje druhá etapa, a to od 16. mája do 31. júla, kedy budú uzavreté dva jazdné pruhy na opačnej strane nákupného centra.

Pre zabezpečenie plynulosti dopravy v tomto období budú osadené dočasné dopravné značenia. Je nevyhnutné, aby všetci účastníci cestnej premávky prejavili trpezlivosť a rešpektovali všetky dopravné predpisy a značenia.

V prípade akýchkoľvek zmien alebo ďalších aktualizácií budú občania včas informovaní. Viac informácií o tejto problematike nájdete na stránke petržalskej električky tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk