Dopravné obmedzenia: V uliciach sú protestujúci poľnohospodári, večer sa uskutočnia ďalšie tri podujatia

Policia bratislava dopravna situacia protest polnohospodarov.jpg

Protest poľnohospodárov, kvalifikačný zápas na ME v basketbale mužov, kultúrne podujatie a futbalový zápas – všetky tieto udalosti zasiahnu v jeden deň do života mesta a môžu spôsobiť dopravné problémy a riziká.

V súvislosti s protestom poľnohospodárov vo štvrtok 22. februára krátko po 9.00 hod. v Bratislave dochádza k pohybu kolóny smerujúcej do centra mesta. Predpokladaná trasa zahŕňa Seneckú cestu, Rožňavskú ulicu, Trnavskú cestu, Šancovú ulicu, Štefánikovu ulicu, Palisády a návrat.

Taktiež protestujúci prechádzajú ulicami od Lieskovskej cesty, ulicou Svornosti, Slovnaftskou ulicou, Bajkalskou ulicou, Trnavskou cestou, Šancovou ulicou, Štefánikovou ulicou, Palisádami a späť.

Predpokladaný príchod poľnohospodárov na Trnavské mýto je približne o 9.40. Polícia vyzýva vodičov, aby zvýšili opatrnosť a dodržiavali pokyny polície.

Okrem toho sa v tento deň na území Bratislavy konajú ďalšie tri podujatia vo večerných hodinách. Jedným z nich je kvalifikačný zápas na ME v basketbale mužov, ktorý sa uskutoční v športovej hale na Junáckej ulici od 18.00 do 21.00. Druhým podujatím je kultúrne stretnutie v auditóriu na Junáckej ulici, ktoré bude prebiehať od 19.00 do 22.00. A napokon na Národnom futbalovom štadióne Tehelné pole sa od 21.00 do 23.30 stretnú mužstvá ŠK Slovan Bratislava a Sturm Graz z Rakúska.

Počas týchto udalostí môže dôjsť k obmedzeniam v cestnej premávke aj pri parkovaní v blízkosti futbalového štadióna. Na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky má dohliadať dostatočný počet policajtov.

V prípade narušenia verejného poriadku polícia využije všetky zákonné možnosti k náprave. Vodičov tiež žiada, aby zvážili parkovanie v miestach konania podujatí a rešpektovali pokyny policajtov. Ak je to možné, odporúča využiť alternatívne trasy a vyhnúť sa miestam konania udalostí.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk