Dopravní policajti v Bratislave hľadá svedkov dopravnej nehody, šofér narazil do 8 zaparkovaných áut

Policia poskodene auta vodic 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Pri piatkovej dopravnej nehode v Petržalke vznikla celková škoda vo výške takmer 9-tisíc eur.

V piatok 19. júla došlo v skorých ranných hodinách v Petržalke k dopravnej nehode. Išlo však o nevšedný prípad, kedy šofér auta naradil do 8 zaparkovaných áut. Neznámy vodič auta značky Seat Cordoba striebornej farby (pravdepodobný rok výroby 2000) krátko po 4.45 hod. narazil na parkovisku na Budatínskej ulici celkovo osem zaparkovaných áut a z miesta odišiel. Majiteľom áut týmto konaním spôsobil celkovú škodu vo výške 8 800 eur.

Polícia Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave vyšetruje okolnosti tejto dopravnej nehody a žiada prípadných svedkov o pomoc. Ak tie videli túto nehodu a viete poskytnúť bližšie informácie k jej priebehu, môžete tak urobiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne v budove Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V na námestí Hraničiarov v Bratislave.

Rovnako polícia vyzýva aj vodičov, ktorí majú v autách kamery, prechádzali ulicami Budatínska, Lietavská, Šintavská, Smolenická, Bratská, Jiráskova a Panónska cesta v čase 4.40 až 4.55 hod. a zaznamenali túto udalosť, aby sa prihlásili a poskytli kamerové záznamy.

Policia poskodene auta vodic 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
Policia poskodene auta vodic 2.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk