Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
MHD, autobus
Foto: ilustračné, SITA

Dopravný podnik Bratislava hľadá vodičov autobusov, ponúka férový plat a množstvo benefitov

Areál vozovne bude sprístupnený z Bojnickej ulice len záujemcom, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

V sobotu 20. novembra organizuje Dopravný podnik Bratislava (DPB) vo Vozovni Jurajov Dvor náborový deň pre všetkých záujemcov o prácu vodiča autobusu. Informoval o tom hovorca DPB Martin Chlebovec.

Rozdiel medzi šoférovaním auta a autobusu si budú môcť ešte pred jazdou v reálnej premávke vyskúšať na vlastnej koži tí, ktorí dosiahli vek minimálne 24 rokov a sú držiteľmi vodičského preukazu minimálne skupiny B,“ ozrejmil. Náborový deň DPB sa uskutoční v sobotu od 10.00 do 14.00 hod.

Náborové podujatie

Dopravný podnik si pripravil jazdy zručnosti pod dozorom inštruktora podnikovej autoškoly v uzavretom areáli DPB. „Na mieste bude stánok personálneho oddelenia, a teda budúci vodiči sa dozvedia všetko potrebné o práci v DPB,“ vysvetlil Chlebovec.

Vzhľadom na obmedzené možnosti parkovacích miest odporúčajú pri ceste na náborové podujatie využiť dostupnosť liniek 4, 57, 63 a 65.

Areál vozovne bude sprístupnený z Bojnickej ulice, a to len záujemcom, ktorí spĺňajú požadované kritériá,“ upozornil hovorca.

Noví vodiči autobusov

DPB hľadá nových vodičov autobusov. „Záujemcom ponúka férový plat a množstvo benefitov. Napríklad preplatenie kurzu na rozšírenie vodičského oprávnenia, nadčasov aj nad rámec zákona, pomoc s ubytovaním, ale aj odmenu za odporučenie kamaráta,“ uviedol hovorca DPB.

Budúcim vodičom dopravného podniku ponúkajú plat od 1 300 do 1 800 eur brutto.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X