Dopravný podnik Bratislava hľadá vodičov autobusov, ponúka im takýto plat a nástup ihneď

autobus, cestujúci
Foto: ilustračné, pexels.com

Pre zabezpečenie komfortnej prevádzky autobusov potrebujú prijať zhruba 60 vodičov.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) hľadá nových vodičov autobusov. V tlačovej správe o tom informuje hovorca DPB Martin Chlebovec.

Preplatenie kurzu na rozšírenie vodičského oprávnenia, nadčasov aj nad rámec zákona, pomoc s ubytovaním, ale aj odmena za odporučenie kamaráta – to sú niektoré z nadštandardných výhod, ktoré DPB poskytne uchádzačom o miesto vodiča autobusu MHD,“ uviedol hovorca.

Vodiči bratislavského dopravného podniku môžu zarobiť od 1 300 až do 1 800 eur brutto, nástup je ihneď.

Na TPP aj na kratšie

Dopravný podnik prijme nových zamestnancov do trvalého pracovného pomeru, ale aj na kratšie úväzky. Budúcich vodičov DPB oslovuje rôznymi benefitmi.

Medzi tie patrí výhodné cestovné pre seba aj rodinu, Multisport karta, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, odmeny pri rodinných a pracovných jubileách či motivačné príspevky napríklad za jazdu bez nehody.

Pre zabezpečenie komfortnej prevádzky autobusov by sme potrebovali prijať zhruba 60 vodičov. Keďže pracovný trh dnes neponúka také množstvo profesionálne vyškolených vodičov, všetkým záujemcom preplatíme náklady na školenia a vodičský preukaz si môžu spraviť v našej podnikovej autoškole,“ dodal predseda predstavenstva DPB Martin Rybanský.

Kritériá prijatia

Kritériom pre prijatie je minimálny vek 24 rokov, vodičský preukaz minimálne skupiny B, bezúhonnosť, odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Záujemcovia o prácu vodiča môžu zaslať svoj životopis prostredníctvom inzertného pracovného portálu alebo na adresu personalne@dpb.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk