Dopravný podnik Bratislava plánuje zrušiť prevádzku predajného miesta v Rači

Raca zastavka predajne miesto zrusenie.jpg

Dopravný podnik Bratislava informuje, že sa po dôkladnom zvážení rozhodol zastaviť prevádzku svojho predajného miesta v Rači.

Plánuje tak urobiť k 31. decembru, dodáva však, že cestujúca verejnosť sa nemá čoho obávať, pretože má hneď niekoľko ďalších možností na kúpu cestovných lístkov. V Rači je jedným z predajných kanálov asi 2 minúty pešou chôdzou Slovenská Pošta. Cestujúci, ktorí využívajú Integrovaný dopravný systém v Bratislavskom kraji, si tu môžu už od augusta 2017 zakúpiť predplatný cestovný lístok, a tiež si môžu dobiť elektronickú peňaženku priamo na pošte nielen v Rači, ale v ktorejkoľvek mestskej časti, obci či v meste.

Cestujúci môžu využiť na nákup cestovných lístkov aj e-shop Dopravného podniku Bratislava na webovej adrese Dopravného podniku Bratislava.

Približne iba minútu pešou chôdzou od predajne v Rači sú zas automaty na cestovné lístky na zastávkach Detvianska, Cintorín Rača, asi 3 minúty chôdzou na zastávke Trávna Drevona, približne 4 minúty je zastávka Závadská a asi 6 minút zastávka Záhumenice Drevona. Ďalšiu možnosť, ktorú môžu cestujúci na kúpu cestovného lístka v blízkosti predajne využiť je PNS. Najbližšie predajné miesto je v Krasňanoch – Gaštanový hájik.

Cestovanie v Integrovanom dopravnom systéme v Bratislavskom kraji tiež umožňuje mobilná aplikácia IDS BK, ktorá ako jediná na Slovensku spája nákup cestovných lístkov, vyhľadávanie kombinácií spojení a cestovné poriadky všetkých liniek v IDS BK. Na MHD v Bratislave je tiež možné využiť službu SMS cestovný lístok.

Úprava predajného miesta DPB, a.s. je cielená so záujmom priblíženia sa k zákazníkovi a ním preferovaným odbytným kanálom na kúpu cestovného lístka.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk