Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
električka
ilustračné: SITA
14. augusta 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Dopravný podnik podpísal zmluvu platnú jeden rok na čistenie vozňov za takmer 1,2 mil. eur

Okrem víťaznej firmy Cata-Real so sídlom v Dolnom Kubíne predložili ponuky ďalšie tri spoločnosti.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) podpísal tento mesiac rámcovú zmluvu na čistenie vozňov s firmou Cata-Real za takmer 1,2 mil. eur. Zmluva platí na dobu určitú, a to konkrétne 12 mesiacov. Vyplýva to z informácií na Vestníku Úradu verejného obstarávania.

Zákazku rozdelili na tri časti, prvá časť sa týka autobusov vozovne Trnávka, Jurajov dvor a Krasňaňy, predpokladaná hodnota tejto časti zákazky bola 493-tisíc eur bez DPH. Cata-real ponúkla o približne 8-tisíc eur nižšiu cenu ako bola predpokladaná hodnota, teda 485-tisíc eur.

Druhá časť zákazky sa týkala autobusov vozovne Petržalka, predpokladaná hodnota tejto časti zákazky je 229-tisíc eur, Cata-Real vyčistí tieto autobusy za 224-tisíc eur, teda s približne 5-tisíceurovým rozdielom oproti predpokladanej hodnote. Poslednou časťou zákazky je čistenie električiek a trolejbusov, jej predpokladaná hodnota bola 448-tisíc eur a Cata-Real predložila ponuku s cenou 445-tisíc eur, v poslednej časti zákazky teda DPB ušetrí tritisíc eur.

Okrem víťaznej firmy Cata-Real so sídlom v Dolnom Kubíne predložili ponuky ďalšie tri spoločnosti. Podľa zápisnice z vyhodnotenia ponúk bolo v prvej a druhej časti zákazky poradie uchádzačov rovnaké. Na druhých miestach sa ocitla spoločnosť Slovclean so sídlom v Bratislave, na tretích miestach firma Atalian SK a na štvrtých spoločnosť Blitz Blank Facility takisto so sídlom v Bratislave. V prípade čistenia trolejbusov a električiek, teda v tretej časti zákazky sa na druhom mieste takisto umiestnila firma Slovclean, tretia v poradí však bola firma Blitz Blank Facility a spoločnosť Atalian SK bola až na štvrtom mieste.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X