Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zmodernizovana_predajna_dpb_ 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
DPB
3. augusta 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skdpb.sk, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Dopravný podnik začal modernizovať predajne. Čo na to poviete?

Dopravný podnik Bratislava pripravil projekt redizajnu všetkých svojich predajní. Pilotne bola zmodernizovaná predajňa na Hodžovom námestí.

Keďže predajné miesta za posledné roky neprešli žiadnou výraznou zmenou, DPB sa ich rozhodol zmodernizovať a vizuálne zjednotí všetkých deväť svojich predajní.

„Sme toho názoru, že prostredie, v ktorom poskytujeme služby, tiež určitým spôsobom formujú spoločnosť. Aj toto prostredie by malo hovoriť o kultúre cestovania. Toto je štandard, ktorým by sme chceli ísť,“ povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ DPB, a. s., Ing. Milan Urban.
„Nejde len o vizuálnu stránku predajne, ale aj o kvalitu a rozsah služieb, ktoré chceme poskytnúť cestujúcej verejnosti,“ dodal.

Zmodernizovana_predajna_dpb.jpg
DPB

V predajni na Hodžovom námestí pribudli veľké kreatívne maľby, pri vstupe bola vymenená tabuľa, informačné panely, zrekonštruovali retro stoličky zo starých električiek a zamestnankyne dostali nové uniformy.

Okrem vynoveného a príjemného prostredia môžu v zmodernizovanej predajni cestujúci zdarma využiť aj služby fotopracoviska . Všetci tí, ktorí si chcú vybaviť bezkontaktnú čipovú kartu, môžu teda prednostne navštíviť práve túto predajňu.

Ako druhú v poradí otvorí dopravný podnik predajňu v Dúbravke v nových priestoroch. V priebehu dvoch rokov by malo postupne prejsť redizajnom aj ostatných sedem predajní v závislosti od dostupných finančných prostriedkov DPB, a. s.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X