Dopravu na Prístavnom moste najbližšie dve soboty pre práce úplne uzavrú

Prístavný most
ilustračné: SITA

Na Prístavnom moste pre rekonštrukčné práce v sobotu 19. augusta i v sobotu 26. augusta úplne uzavrú dopravu. Týkať sa to bude všetkých vodičov v čase od 23. do 4. hodiny nasledujúceho dňa.

Dopravu v smere do Bratislavy na Brno, Viedeň pred mostom vyvedú v križovatke Prievoz, nasledovať bude vetva diaľničnej križovatky, vetva cesty I/61, Prístavná ulica, Most Apollo, Einsteinova ulica a opäť sa vodiči vrátia na diaľnicu D1. V smere z Bratislavy na Žilinu dopravu za križovatkou Pečňa vyvedú na Einsteinovu ulicu, Most Apollo, Prístavnú ulicu, vetvu cesty I/61 a vetvu diaľničnej križovatky, vodiči sa potom vrátia na diaľnicu D1.

Dopravné obmedzenia sa tohto úseku budú týkať aj v sobotu 26. augusta, bude to tiež v čase od 23. do 4. hodiny nasledujúceho dňa. Dopravu v smere do Bratislavy na Brno, Viedeň pred mostom vyvedú v križovatke Prievoz, potom po vetve diaľničnej križovatky, vetve cesty I/61 a za mostom sa vodiči vrátia na diaľnicu D1. V smere z Bratislavy na Žilinu pred mostom dopravu vyvedú v križovatke Prievoz, nasledovať bude po vetve I/61, vetve diaľničnej križovatky a za mostom sa vozidlá opäť vrátia na diaľnicu D1.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk