Dráma na cestách Bratislavy: Na Panónskej ceste narazila do elektro-kolobežkára vodička v aute

Policia vysetrovanie nehoda.jpg

Dopravná nehoda na Panónskej ceste v Bratislave zanechala značné dôsledky. Vodička v aute sa zrazila s elektro-kolobežkárom. Čo viedlo k tejto zrážke a aké budú následky?

Na Panónskej ceste v Bratislave došlo počas víkendu k dopravnej nehode. Zrazila sa vodička v aute s kolobežkárom na elektro-kolobežke. Miestne dopravné oddelenie dostalo oznámenie o kolízii na parkovisku pri nákupnom centre okolo 19.45 hod.

Podľa doterajších zistení polície, 39-ročná vodička motorového vozidla značky Hyundai, pri križovatke rovnocenných ciest medzi parkovacími uličkami narazila do 35-ročného kolobežkára.

Vodič elektro-kolobežky utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali okamžitý zásah záchranárov a rýchly prevoz do jednej z bratislavských nemocníc na ošetrenie. Polícia na mieste nehody nepotvrdila prítomnosť alkoholu u vodičky.

Hneď po príchode na miesto udalosti, poverený policajt odboru dopravných nehôd KDI Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave začal s vykonávaním opatrení a začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví 39-ročnej K. D. Situácia si vyžaduje podrobné vyšetrenie a dodatočné opatrenia, aby sa objasnili všetky okolnosti tohto nešťastného incidentu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk