Dráma v bratislavskom podniku: Bittó Cigániková a Tabák si skočili do vlasov, poslankyňa skončila na pohotovosti

Jana Bittó Cigániková, Romana Tabák
Foto: Facebook/ Romana Tabak, Janka Bittó Cigániková - koláž Bratislavadeň

Poslankyňa Jana Bittó Cigániková tvrdí, že Romana Tabák zareagovala ako zvieratko, začala ju ťahať za vlasy a fyzicky napádať.

Mal to byť pekný večer, no pre manžela a priateľov poslankyne Národnej rady SR Jany Bittó Cigánikovej skončil úplne inak, ako si ho predstavovali. V bratislavskom podniku podľa jej slov prišlo k bitke a správanie poslankyne Romany Tabák označila za hanbu a bezcharakternosť.

Bittó Cigániková spomína na začiatky svojej kolegyne v parlamente, ako sa jej vtierala do priazne a považovala ju za svoj vzor. Všetko sa zmenilo po napísaní kritického blogu o Robertovi Ficovi, kedy začali útoky a nadávky.

Skrývanie v šiltovke

V podniku sa všetci dobre bavili až do momentu, kedy sa zjavila Tabák a začala na Bittó Cigánikovú verbálne útočiť. Tabák sa skrývala v šiltovke a poslankyňa jej ju dala dole, aby ju videli aj iní ľudia, ako sa správa.

To však nebolo prekážkou. „Pani poslankyňa Tabák zareagovala maximálnym využitím svojej mentálnej kapacity a teda ako zvieratko. Začala ma ťahať za vlasy a fyzicky napádať,“ opísala Bittó Cigániková.

Tabák útočila aj napriek tomu, že poslankyňa sedela a útok jej neopätovala. Ľudia na ňu kričali, aby prestala a ťahali ju preč. „Jej výkon sa jej však zdal zrejme nedostatočný, tak sa po chvíli vrátila, aby mi sediacej bez slova vrazila taký úder do hlavy, aký len tenistka vie dať pravačkou. A opäť odišla,“ píše sa v statuse.

Tabák je podľa slov poslankyne trénovaná tenistka, má poriadny švih a silu a vedela veľmi dobre, že ju môže úderom zraniť. Bittó Cigániková skončila na pohotovosti s opuchnutým lícom, bolesťami hlavy a krku. Taktiež chce podať trestné oznámenie.

Test na drogy

K incidentu sa vyjadrila na sociálnej sieti aj Tabák. Podľa jej slov za ňou prišla Bittó Cigániková v nepríčetnom stave a mala už vypité, začala útočiť, zahnala sa po nej a strhla z hlavy šiltovku.

Tabák sa pred poslankyňou len bránila a mrzí ju, že jej uštedrila úder. Svojej kolegyni odpustila a trestné oznámenie nepodá. Upozornila, že nešlo o prvé napadnutie Bittó Cigánikovej, príkladom je incident z Košíc.

Na záver dodala, že za svojou verziou stojí a ničoho neobáva. Bittó Cigániková by mala vyhľadať terapeuta a absolvovať test na drogy. Tabák pre TV Joj uviedla, že nemá ísť problém ani na detektor lži.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk