Dramatická záchrana na Panónskej: Mestskí policajti odvrátili tragédiu, mladík sa chcel pripraviť o život

Mestska policia pomoc.jpg

Uplynulý týždeň zažili petržalskí mestskí policajti dramatický zásah, počas ktorého zachraňovali zúfalému mužovi život. Vďaka rýchlej reakcii a citlivému prístupu sa podarilo odvrátiť tragédiu a mladíka upokojiť. Následne mu bola poskytnutá aj odborná pomoc.

Mestskí policajti mali aj počas uplynulých dní plné roky práce a priniesli dramatické okamihy. Jedným z dramatických zásahov sa odohral na Panónskej ulici v Petržalke. Mestskí policajti sa na miesto presunuli po hlásení pracovníkov Dopravného podniku Bratislava.

Tí mestským policajtom oznámili, že tu rozrušený muž skáče pred prechádzajúce autá. Situácia bola kritická a vyžadovala si okamžitý zásah. Po príchode na miesto sa hliadka ihneď ujala rozrušeného muža. Ich citlivý prístup bol kľúčový a muž sa im priznal, že je zúfalý a chce skoncovať so svojím životom.

V takýchto prípadoch je dôležité rýchlo a efektívne zasiahnuť, aby sa predišlo tragédii. Policajti dokázali mladíka upokojiť a získať si jeho dôveru. Vzhľadom na to, že mladík bol v zlom duševnom rozpoložení a jeho stav si vyžadoval odbornú pomoc, mestskí policajti privolali posádku rýchlej zdravotnej pomoci.

Záchranári si mladíka následne prevzali do svojej opatery, čím sa zabezpečilo, že dostane potrebnú lekársku a psychologickú podporu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk