Dramatický incident na jednom z nástupíšť Hlavnej železničnej stanice, muž spadol do koľajiska

Kolaz bratislava zeleznicna stanica alkohol.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Muž pod vplyvom alkoholu unikol smrti na bratislavskej železničnej stanici v dôsledku rýchlej a efektívnej reakcie železničných policajtov a vlakvedúcej. Incidencia zdôrazňuje nebezpečenstvo pohybu pod vplyvom alkoholu v blízkosti železníc.

V utorok dopoludnia bratislavskí železniční policajti a vlakvedúca zasiahli, aby pomohli mužovi, ktorý spadol do koľajiska na jednom z nástupíšť Hlavnej železničnej stanice v Bratislave. Podľa slov polície bol muž zjavne pod vplyvom alkoholu, čo prispelo k nešťastiu.

Vlakvedúca okamžite zareagovala a poskytla mužovi prvú pomoc. Taktiež ihneď privolala rýchlu zdravotnícku pomoc a políciu. Po príchode policajtov a zdravotníkov mužovi poskytli ošetrenie na mieste, identifikovali ho a následne ho previezli do nemocnice. Na šťastie nedošlo k vážnym zraneniam muža, hlavne neprišiel o život. Rovnako tiež nedošlo k ohrozeniu vlakovej dopravy a prevádzka nebola prerušená.

Muž, ktorý spôsobil incident, bude konfrontovaný so spáchaným priestupkom na železničnom úseku, a bude to riešené železničnými policajtmi v Bratislave.

V súvislosti s týmto prípadom verejnosť upozorňujeme na riziká spojené s konzumáciou alkoholu v blízkosti železničných staníc. Alkohol môže vytvárať nebezpečné situácie s potenciálnym fatálnym koncom, ako to ilustruje tento incident.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk