Dramatický večer v Bratislave: Mestskí policajti pomáhali mladíkovi, ten ich oslovil so žiadosťou o pomoc

Epileptik mestska policia.jpg

Mladý muž v Bratislave prežil dramatické chvíle, keď ho vo večerných hodinách postihol epileptický záchvat. Vďaka rýchlej a profesionálnej reakcii mestských policajtov sa podarilo záchvat zvládnuť a mladíka bezpečne dopraviť do nemocnice. Prečítajte si, ako prebiehal tento dramatický zásah a ako sa muži zákona stali hrdinami večera.

Počas uplynulého týždňa v jeden večer oslovil mladý muž policajnú hliadku v Bratislave s prosbou o pomoc. Uviedol, že trpí epilepsiou a cíti, že sa mu blíži záchvat. Mestskí policajti neváhali a okamžite mu poskytli potrebnú pomoc.

Uložili ho na zem a odstránili z jeho blízkosti všetky ostré a hranaté predmety, ktorými by si mohol ublížiť. Jeden z mestských policajtov pridržiaval jeho hlavu rukami a monitoroval silu a priebeh kŕčov, zatiaľ čo druhý člen hliadky privolal záchranárov.

Záchranári dorazili na miesto v krátkom čase. Po odznení príznakov mladík komunikoval, no bol viditeľne vysilený. Zdravotníci mu poskytli nevyhnutnú pomoc priamo na mieste a následne ho previezli do najbližšej nemocnice.

Mestskí policajti svojím pohotovým zásahom preukázali, že sú pripravení pomáhať a chrániť obyvateľov nielen pred trestnými činmi, ale aj v situáciách ohrozujúcich zdravie a život. Mladík vďaka ich zásahu prežil bez vážnejších následkov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk