Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pomoc seniori dochodca lieky dobrovolníci
Foto: ilustračné, GettyImages
31. augusta 2020 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Dúbravka poskytne dotácie pre pomáhajúce organizácie, chce zmierniť dopady koronakrízy

Cieľom je zmierňovanie negatívnych dopadov pandémie, alokovaná čiastka je 4 520 eur.

Starosta Dúbravky Martin Zaťovič vyhlásil mimoriadnu výzvu na predkladanie žiadostí o dotácie.

Cieľom dotačnej výzvy je zmierňovanie negatívnych dopadov epidémie COVID-19 a je určená pre organizácie pracujúce s cieľovými skupinami, ako sú ľudia bez domova, rodiny v núdzi, osamelí rodičia s deťmi, prepustení z výkonu trestu odňatia slobody a ľudia ohrození stratou bývania,“ uvádza mestská časť. Alokovaná čiastka je 4 520 eur.

Žiadosť o poskytnutie dotácie je prílohou všeobecne záväzného nariadenia Dúbravky o poskytovaní dotácií z rozpočtu mestskej časti. Žiadosti je možné podať písomnou formou a doručiť poštou alebo osobne do podateľne miestneho úradu mestskej časti, alebo elektronickým spôsobom do 13. septembra. Žiadosť o dotáciu je zverejnená na webe Dúbravky tu.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X