Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Printscreen_rozpocet_dubravka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
printscreen: www.dubravka.sk
11. decembra 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

Dúbravka spustila na internete novú funkciu pre rozpočet

Mestská časť Dúbravka spustila na svojej oficiálnej internetovej stránke www.dubravka.sk novú funkciu pre rozpočet.

Ako ďalej informuje oficiálna internetová stránka Dúbravky, v rámci funkcie si ľudia môžu prezerať priebežné čerpanie rozpočtu mestskej časti, a to v detailnom členení na jednotlivé položky. Dostupné a prehľadné sú príjmy a výdavky za jednotlivé roky v štruktúre podľa programov a tiež podľa ekonomickej alebo funkčnej klasifikácie. Cieľom funkcie je spriehľadniť internetovú stránku, informovať verejnosť a zvýšiť transparentnosť v Dúbravke.

Podľa prednostu miestneho úradu Rastislava Bagara v štruktúre zverejnili rozpočty za roky 2011 až 2016. „Čoskoro pribudne aj nový rozpočet na rok 2017, zverejníme ho však až po schválení miestnym zastupiteľstvom,“ uviedol Bagar. Aktuálne čerpanie rozpočtu v bežnom roku bude mestská časť zverejňovať mesačne po uzatvorení účtovníctva za predchádzajúci kalendárny mesiac, čiže okolo 25. dňa v mesiaci.

Prístup k rozpočtu je z hlavnej internetovej stránky Dúbravky v časti Transparentná samospráva TU.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X