Dúbravka vyhlásila architektonickú súťaž na rekonštrukciu domu kultúry

Dom_kultury_dubravka_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk

Mestská časť Dúbravka vyhlásila verejnú architektonickú súťaž na rekonštrukciu a dostavbu objektu Domu kultúry Dúbravka.

Ako uviedla hovorkyňa mestskej časti Bratislava – Dúbravka Lucia Marcinatová, dôvodom rekonštrukcie je zlý technický a funkčný stav kultúrneho domu. Zároveň chce mestská časť premiestniť do kultúrneho domu sídlo miestneho úradu. Návrh, ktorý v súťaži uspeje, poslúži ako podklad pre rokovanie s víťazom verejného obstarávania na rekonštrukciu a dostavbu objektu Domu kultúry Dúbravka.

Podmienkou prihlásenia sa do súťaže je, aby autor návrhu alebo aspoň jeden autor v súťažnom kolektíve bol autorizovaný architekt či stavebný inžinier. Autori môžu svoje návrhy posielať do 21. apríla do 10. hodiny poštou na adresu sekretára súťaže Mareka Kollára, Žatevná 2, 844 02 Bratislava alebo ich môžu doručiť osobne. Mestská časť výsledky súťaže vyhlási na svojej oficiálnej internetovej stránke www.dubravka.sk do 28. apríla. Predpokladané stavebné náklady na rekonštrukciu domu kultúry s úpravou priľahlých priestorov a plôch sú dva milióny eur bez DPH.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk