E-learningové kurzy sú dostupné pre všetkých a prinášajú novinku

počítač, vzdelávanie
ilustračné: pixabay.com

Vzdelávať sa z pohodlia domova dnes už nie je žiaden problém. Dokonca čím ďalej, tým viac ľudí uprednostňuje túto formu, pretože si môžu lepšie zadeliť čas. Spoločnosť Edumio sa preto rozhodla ponúknuť 12 kurzov na 50 dní zadarmo.

Väčšinovým vlastníkom spoločnosti Edumio je spoločnosť Education, ktorá na Slovensku pôsobí už viac ako 15 rokov a je prevádzkovateľom najrozsiahlejšej databázy kurzov a školení. Za ten čas zistila, že verejnosť potrebuje intenzívnu osvetu v oblasti ďalšieho vzdelávania dospelých.

Projekt a vzdelávanie

Projekt Investuj do seba, za ktorým spoločnosť stojí, má ľuďom pomôcť znova sa začať učiť.

Samotné vzdelávanie, hoci je potrebné, nie je vždy lákadlom.

Keďže cieľom je, aby bol projekt dostupný pre čo najväčší počet ľudí, zvolila spoločnosť formu vzdelávania prostredníctvom online kurzov. Zapojiť sa môže bezplatne každý jednotlivec na 50 dní.

Kurzy, ktoré „letia“

Pri výbere zamestnancov na administratívne pozície vo väčšine stredných a veľkých spoločností zavážia tri odvetvia, ktoré sú súčasťou novodobej gramotnosti. Ide o jazyky, počítačové znalosti a osobnostný rozvoj.

Preto je v ponuke na vzdelávanie 12 kurzov, ktoré sú v súčasnosti najviac vychytené: Anglický jazyk, Francúzsky jazyk, Nemecký jazyk, Ruský jazyk, Španielsky jazyk, Taliansky jazyk, Ako si nájsť zamestnanie, Time management, Work-life balance, MS Excel 2010, MS PowerPoint 2010 a MS Word 2010.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk