Eurovea 2 pri Dunaji otvorí svoje brány už čoskoro, najväčším lákadlom je známy obchod

Eurovea 2
Foto: eurovea.sk - koláž Bratislavadeň

Súčasťou novej nákupnej pasáže bude viac ako 300 obchodov. Eurovea 2 je prepojená s prvým slovenským mrakodrapom Eurovea Tower.

Milovníci nakupovania, zapíšte si do diárov a mobilov dátum 25. mája – to je totiž deň, kedy oficiálne otvára svoje brány nová nákupná pasáž Eurovea 2.

Ako informuje web eurovea.sk, pasáž sa otvorí na 95 percent, ostatné prevádzky budú spustené postupne. Bude otvorená každý deň v týždni.

Nové predajne

V pasáži nájdete obchody, ktoré sa nachádzajú aj v iných bratislavských nákupných centrách, ako napríklad Manufaktura, Desiqual či Calvin Klein. Na prízemí pribudnú nové cestovné kancelárie.

Medzi najväčšie lákladlá pasáže bude patriť Primark, ktorý zaberie dve podlažia. Mnohí Bratislavčania poznajú túto značku zo susedného Rakúska. Návštevníci môžu zavítať aj do predajne HalfPrice, kde si nakúpia oblečenie, kozmetiku či športové potreby.

Od augusta pribudne aj parfuméria Notino. Sieť kín Cinema City sa rozrastie a bude mať 17 sál na premietanie. K dispozícii bude celkovo až 320 obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Stravovacia zóna sa zdvojnásobí a bude mať kapacitu 1156 miest.

Prepojenie s mrakodrapom

Z nákupného centra sa bude možné dostať až do Eurovea Tower. Ide o prvý slovenský mrakodrap, ktorý je vysoký 168 metrov.

V rámci výstavby sa predĺži nábrežná promenáda, vybuduje sa bulvár Pribinova s prípravou na električkovú trať či športoviská. Postupne sa tak buduje bratislavský downtown Eurovea City.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk