Falošný milionár v Bratislave motá hlavy ženám, má na krku viaceré podvody

Podvodník Vladimír
Foto: Gettyimages, Facebook/ Kristína Kovešová - koláž Bratislavadeň

Na muža už viackrát upozorňovala bratislavská reportérka Kristína Kővešová. Je obvinený aj z týrania blízkej osoby.

Ak máte nového nápadníka alebo priateľa z Bratislavy, uistite sa, že nejde o tohto muža. Reč je o falošnom milionárovi, ktorý sa prezentuje pred ženami v tom najlepšom svetle, no ide o čisté klamstvá.

Niektoré ženy sú však príliš dôverčivé a uveria mužom každé slovo. Aby ste sa nestali obeťou podvodu aj vy, prečítajte si viac o podvodníkovi Vladimírovi a jeho trikoch.

Volal na rande reportérku

Muž nadviazal konverzáciu s rôznymi ženami. Nebál sa pozvať na rande aj reportérku Kővešovú, ktorá na neho upozorňuje prostredníctvom sociálnych sietí a v reportážach. Tvrdil vtedy, že kupuje TV Markíza.

Vladimír klamal ďalšej žene a tvrdil jej, ako ju miluje, no tá sa však nedala nachytať. Dala dokopy zamilované telefonáty či správy a poslala ich reportérke.

V správe, ktorú dostala žena, o sebe muž tvrdil, že má 47 rokov, vyštudoval medzinárodné právo a politológiu vo Viedni. Dvojica spolu aj telefonovala. Žena spomenula, že podľa nej si muž myslí, že má veľa peňazí a čaká od neho, že sa ich bude dožadovať.

Obžalovaný z podvodov

Vladimír je obžalovaný z viacerých podvodov, dokonca z týrania blízkej osoby. Ako reportérka informovala, na polícii má ďalšie dve obvinenia za podvod. Muž je napriek všetkým obvineniam na slobode. Prípad začala preverovať krajská prokuratúra.

O podvodníkovi písal viackrát aj web tvnoviny.sk. Vladimír sa vydával za bohatého podnikateľa, úspešného právnika či synovca známeho arcibiskupa. Okradol mnoho ľudí a na podvodoch zarobil státisíce eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk