Fanúšikovia Slobodnej Európy majú dôvod na radosť. Kapela vystúpi v Majestic Music Clube!

FESTIVAL: Topfest 2009
SITA

Slovenská skupina Slobodná Európa vystúpi 18. septembra v bratislavskom Majestic Music Clube (MMC). Na pódiu sa počas večera predstaví aj špeciálny hosť.

„Som veľmi rád, že naše pozvanie prijal človek, ktorého si všetci nesmierne vážime – Marián Varga. Mám rád takéto nevšedné spojenia,“ uviedol gitarista Sveťo Korbeľ. „Vždy sa teším, keď hráme v Bratislave, narodil som sa tu a mám naše mesto rád. Prídu vždy starí známi a ľudia, ktorých som dlho nevidel. Je to pre mňa špeciálne hrať doma…,“ prezradil basgitarista Martin „Žumo“ Zimányi.

Celé podujatie odštartuje o 20:00 koncertom skupiny Ramones Bratislava. Približne od 21:00 bude pódium patriť už spomínanému Mariánovi Vargovi a krátko po 22:00 vystúpi Slobodná Európa. Lístky na akciu sú dostupné v sieti Predpredaj.sk. K dispozícii sú tri druhy vstupeniek: voľné státie (dolná plocha), voľné sedenie (horné vyvýšené plochy) a VIP (balkón). Na mieste sa budú dať kúpiť len vstupenky na voľné státie.

Slobodná Európa vznikla v roku 1989 v Bratislave. Prvý album s názvom Pakáreň vydali v roku 1991. Nasledovali štúdiovky Unavení a zničení (1994), Trojka (2003) a Štvorka (2014). Na konte majú tiež výberovku Bestofka (2006). Medzi ich najznámejšie skladby patria piesne ako Čo sa stalo s naším životom?, Analýza dokázala hovno, Podvod, Dry ’69, Pes alebo Relatívny pokoj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk