Festival BeeFree 2015 sa bude konať na štyroch bratislavských miestach

beefree, festival
SITA

Festival BeeFree sa bude tento rok konať 25. júla v Bratislave, a to na štyroch miestach. V priestoroch Incheby bude stáť hlavné pódium, klub Loft! ponúkne drum’n’bassovú produkciu, Subclub zas techno a na Pláži pod Ufom sa fanúšikovia a fanúšičky môžu tešiť na house.

Program sa začne približne o 20. hodine a bude trvať do rána. Výnimkou bude Pláž pod Ufom, kde začnú hrať okolo poludnia a prestanú o čosi skôr, ako na ostatných spomínaných miestach.

Vstup na festival bude tak ako vždy zadarmo. Podujatie ponúkne približne 50 dídžejov, ktorých organizátori nebudú vyberať na základe prihlášok, ale sami.

Festival BeeFree sa po prvý raz konal v roku 1999, a to vo Vodnej veži v Bratislave. Počas nasledujúcich rokov sa podujatie uskutočnilo na nádvorí petržalskej Incheby (2001 – 2004), na bratislavských Zlatých Pieskoch (2005 – 2006), na jazere v Hornej Strede (2007 – 2010), v Piešťanoch (2011 – 2012) a naposledy v Čunove (2013 – 2014).

Akcia má už svoje pevné miesto na festivalovej mape Slovenska, pričom každoročne ju navštevuje niekoľko tisíc prevažne mladých ľudí.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk