Festival Kultúrne a športové leto opäť mieri do Karlovej Vsi, návštevníci s môžu tešiť na bohatý program

Karloveske centrum kultury kulturne a sportove leto.jpg
Foto: Kamel klub - Karloveské centrum kultúry

Na návštevníkov čakajú kultúrne vystúpenia na rôznych miestach, vstup na všetky podujatia je bezplatný.

Karlova Ves otvorí cez víkend 25. – 26. júna siedmy ročník festivalu Kultúrne a športové leto.

Ako informuje hovorca mestskej časti Branislav Heldes, na návštevníkov čakajú kultúrne vystúpenia na rôznych miestach a vstup na všetky podujatia je bezplatný.

Organizáciu festivalu finančne podporila Karlova Ves spolu s Úradom Bratislavského samosprávneho kraja a Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom.

V zátoke aj v záhrade

Sobotný program odštartuje v Botanickej záhrade Univerzity Komenského o 10.00 koncert žiakov Základnej umeleckej školy Jozefa Kresánka, o 10.30 vystúpi vokálna skupina Fragile.

Program vo Vodárenskej záhrade Bratislavskej vodárenskej spoločnosti odštartuje v sobotu od 17.00 cvičením Zumba, o 18.00 ho vystrieda cvičenie Zdravý chrbát,“ priblížil Heldes.

V karloveskej zátoke pri loďke Mark Twain vystúpi jazzová speváčka Katka Ščevlíková. Pri fontáne Rodina za Karloveským centrom kultúry na Molecovej ulici je pre návštevníkov pripravená zábavná tančiareň.

Tanečný workshop

Nedeľný program sa začne v Karloveskom centre kultúry od 10.00 tanečným workshopom pre deti vo veku 3 – 7 rokov.

Od 11.00 sa na parket dostanú deti vo veku 8 -13 rokov. Tanečná show párov Karloveského tanečného centra sa začne od 16.00 hod.,“ uviedol hovorca s tým, že štandardné a latinsko-americké tance predvedú tanečníci vo veku 3 – 20 rokov.

Súčasťou nedeľného programu bude aj Piknik vo Vodárenskej záhrade. Od 15.00 je pre deti pripravená rozprávka, o 16.00 bubnová škola a o 17.00 improvizovaný koncert skupiny WoodPack Brothers Borisa Čellára.

Otvorenie kultúrneho a športového leta prinesie v nedeľu vo Vodárenskej záhrade aj sprievodné podujatia v čase od 16.00 do 18.00 hod.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk