FlixBus rozširuje autobusové spoje z Bratislavy. Pozrite, kam sa môžete dostať

Rim_pixabay 1.jpg
ilustračné: pixabay.com

Diaľkový autobusový dopravca FlixBus rozširuje svoje linky o nové nočné spoje z Bratislavy do Talianska a Rakúska. Cestujúci s uvedeným prepravcom môžu ísť prvý raz bez prestupov napríklad do Ríma, Benátok, Florencie či do Villachu, Klagenfurtu a Grazu.

Ako v utorok informovala spoločnosť, na trati zo slovenskej metropoly do Viedne navýšila frekvenciu spojov zelených autobusov na dvanásť denne.

„Vďaka novým nočným linkám majú zákazníci FlixBus nové možnosti cestovania z Bratislavy do Talianska priamo bez prestupu. Obľúbené turistické ciele ako Rím, Florencia alebo Benátky sú prvýkrát dosiahnuteľné pohodlne cez noc,“ povedala hovorkyňa FlixBus Bettina Engert. Zelené autobusy štartujú večer z Bratislavy a do cieľa v Taliansku dorazia na druhý deň skoro ráno.

Autobusy FlixBus premávajú z Viedne do Bratislavy každú hodinu. „Vďaka novým spojeniam pribudnú nové priame ciele v Rakúsku. Mestá ako Klagenfurt, Villach alebo Graz sú dnes dosiahnuteľné denne bez prestupu. Ďalšie linky zo Slovenska sú už naplánované na nadchádzajúcu jar,“ uviedla Engert. Hlavné mesto Slovenska je prepojené skoro so sto destináciami v jedenástich krajinách. Tak isto mestá v Nemecku, Holandsku alebo vo Švajčiarsku sú dosiahnuteľné s maximálne jedným prestupom.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk