The Florian Horwath Ensemble vystúpi v Rakúskom kultúrnom fóre

floro

Líder zoskupenia Florian Horwath doteraz spolupracoval so svetoznámymi hviezdami populárnej hudby ako je Nina Persson či The Cardigans.

Známe rakúske kvarteto, ktoré hrá hudbu od popu až po folk, The Florian Horwath Ensemble vystúpi v Bratislave. Na ich koncert pozýva v piatok 27. marca o 20:00 Rakúske kultúrne fórum do svojho sídla na Hodžovom námestí 1/A. Štvorica známych hudobníkov z Viedne a Linzu nahrala v októbri 2014 prvý spoločný album And Then We Explode, ktorý sa hudobne nachádza na pomedzí popu, rocku a folku.

Líder zoskupenia Florian Horwath doteraz spolupracoval so svetoznámymi hviezdami populárnej hudby ako je Nina Persson či The Cardigans. Ako skladateľ a spevák sa v minulosti predstavil viacerými sólovými projektmi. „Oplýva bohatstvom nápadov, má výrazný cit pre melódiu a dokáže ju pretvoriť do silných a pohodových skladieb,“ uviedla ďalej Marcela Mokráňová z Rakúskeho kultúrneho fóra. Viac podrobností o The Florian Howath Ensemble možno nájsť na ich webstránke http://www.florianhorwath.com. Vstup na koncert je voľný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk