Foto a video: Bruzoblšák opäť pomôže Bratislavčanom s recykláciou vecí

Burzoblsak bratislava titulka januar.jpg
Zdroj: Burzoblšák

Nakoľko začiatok roka a návrat do reality po vianočnom voľne je pre viacerých náročný, preto si môžete prísť oddýchnuť medzi super partiu ľudí a pritom nakúpiť jedinečné kúsky do šatníka.

Prvý Burzoblšák v novom roku sa bude konať 12. januára, a teda až druhú januárovú sobotu. To znamená len jediné – medzi posledným Burzoblšákom v decembri a tým prvým v roku 2019 ubehlo až 6 týždňov. Za tú dobu sa určite nazbieralo v šatníkoch a domácnostiach veľa vecí, ktoré treba vytriediť a posunúť ďalej.

Patrí aj medzi vaše novoročné predsavzatia slovo RECYKLOVAŤ? Zaprisahali ste sa, že nepodľahnete povianočným výpredajom v obchodných centrách? Ak ste vydržali, ale vaša duša piští po nejakých nových kúskoch, Burzoblšák je tu možno práve pre vás. Okrem toho, že si tu dobre nakúpite, podporíte myšlienku znovu-využitia oblečenia či iných predmetov do domácnosti, kníh, platní a súčasne podporíte aj začínajúcich handmade výrobcov. V prípade, že je vašim ďalším predsavzatím POMÁHAŤ, na Burzoblšáku ste na správnom mieste.

Img_4358.jpg
Zdroj: Burzoblšák

Na januárovom podujatí nájdu návštevníci predajné stoly s oblečením a doplnkami pre dámy, pre deti, ale aj pre pánov. Okrem šatstva však budú v ponuke aj vinylové platne, knihy, hračky, originálne handmade výrobky, a tiež aj umelecké diela, či fotografie, prírodná kozmetika a dekorácie do domácnosti či iné predmety, ktoré u niekoho využitie nenašli, no vám sa možno zídu.

Pre maškrtné jazýčky sú už klasicky v zóne s občerstvením k dispozícii homemade domáce produkty ako džemy a sirupy, koláčiky, slané a sladké pochutiny, kávička a to všetko si môžete vychutnať v rámci sedenia v našej chillout zóne pri vchode. Určite vám padne zrak aj na Burzoblšák fotostenu, ktorá je od zimných mesiacov novinkou a pokojne sa pri nej môžete odfotiť s vašim najlepším úlovkom.

Img_4422.jpg
Zdroj: Burzoblšák

Po príchode si neváhajte zložiť bundu či kabát v našej šatni, ktorá je počas celého podujatia k dispozícii. Na svoje si prídu aj tí najmenší. Pretože Burzoblšák je family friendly priestor, takže bude pripravený program v podobe kreslenia, lepenia, strihania, tvorenia pre deti a maľovania na tvár.

Img_4650.jpg
Zdroj: Burzoblšák

Ako už iste viete, organizátori Burzoblšáku podporujú mnohé neziskové projekty s originálnou myšlienkou. Prostredníctvom tohto komunitného stretnutia im dávajú možnosť odprezentovať svoje unikátne produkty alebo prácu. K dnešnému dňu sa podarilo Burzoblšáku, pre rôzne slovenské útulky, vyzbierať sumu viac ako 1 000 Eur.
Komunita, samozrejme, podporuje aj rôzne neziskové organizácie a občianske združenia pre pomoc ľuďom v materiálnej núdzi. A keďže charitatívne organizácie v Bratislave majú prebytok darovaného oblečenia, Burzoblšák posunul hranice svojej humanitárnej činnosti. Nadviazal spoluprácu so združením na podporu domovov a sociálnych zariadení na celom Slovensku.

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo poprvýkrát chystáte na Burzoblšák – trh, koná už 12. januára v tradičnom čase od 8.00 do 14.00 hod. na Drieňovej v Bratislave.

Img_4647.jpg
Zdroj: Burzoblšák
Img_4852.jpg
Zdroj: Burzoblšák
Img_4899.jpg
Zdroj: Burzoblšák

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk