BRATISLAVA: Výhľad z Klingerky

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

BRATISLAVA: Výhľad z Klingerky

Pohľad na Sky Park z najvyššej obytnej budovy na Slovensku s názvom Klingerka v Bratislave. Bratislava, 20. november 2020.

Foto: SITA/Branislav Bibel

1 / 5
Ďalšia fotka
Pohľad na Sky Park z najvyššej obytnej budovy na Slovensku s názvom Klingerka v Bratislave. Bratislava, 20. november 2020.Prehliadka 1. etapy výstavby projektu Sky Park, ktorej súčasťou sú tri rezidenčné veže a administratívna budova SKY PARK Offices, nový mestský park, prístupný pre všetkých obyvateľov hlavného mesta a rekonštrukcia národnej kultúrnej pamiatky – Jurkovičovej teplárne. Úplné dokončenie tejto etapy je naplánované na koniec roka 2020. Bratislava, 4. jún 2020.Kancelárska budova SKY PARK Offices, skolaudovaná spoločnosťou Penta Real Estate. Výstavba SKY PARK Offices, ktorá je súčasťou projektu SKY PARK by Zaha Hadid sa začala v máji 2018. Kolaudačné rozhodnutie nadobudlo právoplatnosť v januári 2021. Bratislava, 8. február 2021.Prehliadka 1. etapy výstavby projektu Sky Park, ktorej súčasťou sú tri rezidenčné veže a administratívna budova SKY PARK Offices, nový mestský park, prístupný pre všetkých obyvateľov hlavného mesta a rekonštrukcia národnej kultúrnej pamiatky – Jurkovičovej teplárne. Úplné dokončenie tejto etapy je naplánované na koniec roka 2020. Bratislava, 4. jún 2020.

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X