FOTO: Klingerka spúšťa predaj bytov, takto budú vyzerať

Klingerka2.jpg
J&T Real Estate

Klingerka, ktorá vyrastie na mieste, kde predtým stála pod rovnakým názvom textilná továreň, ponúkne 380 bytov. Ohraničená bude Prístavnou, Plateníckou, Valchárskou a Súkenníckou ulicou. Začiatok výstavby je naplánovaný na koniec tohto roka a ukončená by mala byť koncom roka 2019. S predajom bytov sa začne 13. apríla.

Súčasťou projektu je 35-poschodová bytová veža pri Prístavnej ulici a 11-poschodová kancelárska budova hlbšie v areáli. Prepojené budú parkovacím domom s viac ako 600 stojiskami. Obytná budova so šošovkovitým pôdorysom ponúkne 380 bytov. Dvojizbové byty budú mať rozlohu od 50 metrov štvorcových a najväčší štvorizbový byt má veľkorysých 180 metrov štvorcových. V tomto projekte nebudú 1-izbové byty ani apartmány. Cena za štvorcový meter sa začína na 2 200 eur s DPH. Byty v Klingerke sa predávajú v štandardnom prevedení s drevenou plávajúcou podlahou, bielymi interiérovými dverami, obkladmi, dlažbou a sanitou. V štandarde je predpríprava na vonkajšie tienenie aj na klimatizáciu.

„Pri realizácii projektu Klingerka sme zúročili skúsenosti z predchádzajúcich úspešných projektov. Záujemcovia o bývanie šité na mieru si môžu vybrať zo širokej ponuky dvoj-, troj- či štvorizbových bytov, z ktorých každý bude mať priestranný balkón a pivničnú kobku. Dokonalý komfort bývania dotvoria podzemné garáže, recepcia na prízemí a obchodné priestory v parteri,“ povedal o novovznikajúcom projekte Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ spoločnosti J&T REAL ESTATE. Dodal, že ponuka bytov je koncipovaná tak, aby uspokojila rôznorodé potreby klientov. Presvetlené štvorizbové byty majú okná so zníženým parapetom, čím svojim obyvateľom doprajú bezkonkurenčný výhľad na panorámu Bratislavy.

V tesnom susedstve Klingerky má vzniknúť nový verejný park so športoviskami, fitness parkom, detskými ihriskami, oddychovou zónou a námestím. Zeleň bude mať takmer 4-tisíc štvorcových metrov. Prístupný bude pre obyvateľov i ľudí z okolia. Jeho súčasťou bude záhrada a lúka, ktoré môže byť miestom na pikniky. Ráta sa aj som športoviskami, fitnes zónou a detskými ihriskami.
Ku každému bytu v Klingerke patrí aj balkón s výhľadom na panorámu Bratislavy. Byty v Klingerke sa predávajú v štandardnom vybavení s obkladmi, dlažbou a sanitou, pre presvetlenie bytov zvolili architekti biele interiérové dvere. V štandarde bytu v Klingerke sú drevené podlahy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk