FOTO: Krásne gesto od vodiča bratislavskej električky: Cestujúcim v deň svojich narodenín vyčaroval na tvári úsmev

Oslava narodenín DPB

Ak niekto oslavuje narodeniny, jedným zo zvykov je, že prinesie do práce či školy menšie pohostenie. Vodič bratislavskej električky, Pavel, je tejto tradícii verný už niekoľko rokov. Nehostil však svojich kolegov z Dopravného podniku, ale priamo cestujúcich, ktorých v deň svojich narodenín viezol.

Oslava v električke č. 9

V stredu 26.11. zažili cestujúci na električke č. 9, ktorá smerovala z Karlovej Vsi smerom do centra mesta, milé prekvapenie. Pri príležitosti narodenín vodiča Pavela dostávali cestujúci niečo chutné pod zub. Pomáhali mu dve šarmantné asistentky odeté do kroja. „Dnes opäť oslavuje narodeniny náš vodič električky Pavel, ktorý zaviedol milú tradíciu, a to, že počas svojho sviatku obdarúva cestujúcich. Dnes mu prišli vypomôcť aj pomocníčky v krojoch, ktoré cestujúcim električky č. 9 rozdávali sladkosti alebo jabĺčka,“  informoval o netypickej akcii Dopravný podnik Bratislava.

Oslava narodenín DPB
Vodič Pavel oslavoval narodeniny vo veľkom štýle. Foto: www.facebook.com
Oslava narodenín DPB
Vyzdobená bola i električka. Foto: www.facebook.com

Cestujúcim zlepšil deň

Spôsob, akým oslavoval narodeniny vodič Pavel, neostal bez odozvy. V električke a prostredníctvom Facebookovej stránky Dopravného podniku Bratislava mu zagratulovalo veľa ľudí. Mnohí tvrdia, že krásnym gestom im Pavel zlepšil deň a vyčaril na tvári úsmev:

„Viezla som sa električkou a tento pán vodič je skvelý človek a každému z nás vyčaril úsmev na tvárach! Všetko najlepšie ešte raz. Ste úžasný človek.“ 

„Neskutočný frajer.“

„Všetko najlepšie prajem, veľmi zlaté, pán sa vie tešiť zo života, len tak ďalej.“ 

Potešilo by aj vás, keby vám počas jazdy MHD niekto podaroval sladkú drobnosť? 🙂

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk