FOTO: Marcový Burzoblšák sa blíži a opäť prichádza s novinkami

Burzoblsak marec kolaz.jpg
Zdroj: Burzoblšák

Marcový Burzoblšák už tradične predstaví desiatky predajcov oblečenia, doplnkov, topánok, kníh či platní.

V krátkosti, ide o mimoriadne obľúbené komunitné podujatie s cieľom podporovať lokálnych handmade predajcova pomáhať ľuďom a zvieratám v núdzi. No a v neposlednom rade, chrániť životné prostredie tak, že si zakúpite módne second hand kúsky vhodné do vášho šatníka.

Aj keď slnečných dní máme na toto ročné obdobie už pomerne dosť, marcový Burzoblšák sa ešte stále bude konať v teplejších vnútorných priestoroch. Avšak, už čoskoro možno v rámci priaznivého počasia a jari očakávať presunutie do vonkajších priestorov.

Aj tentokrát prinesie Burzoblšák niekoľko noviniek. Pre svetobežníkov budú v ponuke originálne cestovateľské obrazy na plátne a pre milovníkov šperkov zasa unikátne šujtášové šperky. Z handmade tvorby sa na trhu Burzoblšáku objavia aj chlebníky, krabičky alebo rodinné kalendáre.

Burzoblšák nie je len o burze vecí, recyklovaní starého oblečenia a charitatívnej činnosti. Stal sa mimoriadne obľúbenou akciou pre deti a celé rodiny s nálepkou „family friendly“. Preto ani v tomto mesiaci nebudú chýbať tvorivé dielne pre deti a populárne maľovanie na tvár.

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystáte na Burzoblšák – trh, navštíviť ho môžete už 2. marca v tradičnom čase od 8.00 do 14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk