Foto: Mesto pripravilo pre rodičov s deťmi zvýhodnené vstupy na bratislavské letné kúpaliská

Lk raca.jpg
Kúpalisko Rača Foto: bratislava.sk

Online permanentkami chce mesto skrátiť čakanie v rade a motivovať ľudí na dovolenku v Bratislave.

Bratislavské letné kúpaliská ponúkajú zvýhodnené vstupy pre rodičov s deťmi. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová.

Mestské kúpaliská zavádzajú zvýhodnené vstupenky pre rodičov s deťmi na vybraný počet vstupov, ale aj na celú sezónu,“ uviedla hovorkyňa.

Mesto chce odmeniť rodičov za to, že počas pandémie sa pri zavretých školách stali popri vlastných povinnostiach zároveň aj učiteľmi.

Lk delfin.jpg
Delfín Foto: bratislava.sk

Popri existujúcich možnostiach vstupu podľa individuálnych cenníkov na šesť letných kúpalísk – Rosnička, Tehelné pole, Delfín, Lamač, Rača, Krasňany a do Areálu Zdravia Zlaté Piesky vytvárame možnosť centrálnej kúpy permanentky na tieto kúpaliská cez internet,“ doplnilo mesto.

Už v týchto dňoch je možné kúpiť si výhradne online celosezónnu vstupenku za 99 eur na všetkých sedem letných kúpalísk do konca sezóny 2020,“ vysvetľuje mesto a dodáva, že za každé dieťa od 3 do 18 rokov zároveň rodič zaplatí iba jedno euro. Ďalšou možnosťou je kúpiť si permanentku na 10 vstupov, ktorú ponúkame v zvýhodnenej sume 29 eur,“ doplnil magistrát.

Lk krasnany.jpg
Krasňany Foto: bratislava.sk

V obidvoch prípadoch príde po online úhrade vstupného cez platobnú bránu kupujúcemu na e-mail vstupenka s QR kódom, ktorý stačí predložiť pri vstupe na kúpalisko.

Cieľom zvýhodnených vstupov s možnosťou online kúpy je odľahčenie pokladní na kúpaliskách, skrátenie času na čakanie pri vstupe do areálu, ale aj motivácia ľudí, aby zostali tráviť dovolenku v Bratislave. Mesto zároveň žiada návštevníkov o dodržiavanie hygienických opatrení.

Lk lamac.jpg
Kúpalisko Lamač Foto: bratislava.sk
Lk raca.jpg
Kúpalisko Rača Foto: bratislava.sk
Lk rosnicka.jpg
Rosnička Foto: bratislava.sk
Lk tehelne pole.jpg
Tehelné pole Foto: bratislava.sk
Zlate piesky.jpeg
Zlaté piesky Foto: bratislava.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk