207. výročie obliehania mesta

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

207. výročie obliehania mesta

207. výročie obliehania mesta

Výstrel s pušiek rakúskej armády na Primaciálnom námestí. Foto: SITA

1 / 29
Ďalšia fotka
207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o Bratislavu207. výročie obliehania mestaRekonštrukcia bitky o BratislavuRekonštrukcia bitky o Bratislavu

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X