FOTO: Oblečte sa v máji na Burzoblšáku, nájdete tam rôzne štýlové kúsky

Burzoblsak 2.jpg
Tím Burzoblšáku

Prvú májovú sobotu sa areál ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici opäť zmení na blší trh. Stolíky obsadia predajcovia s najrozličnejším oblečením, ale aj svojimi vlastnými výrobkami. Príďte vlastnoručne popreberať, či už vešiaky, drobnosti alebo platne a ulovte si svoj najlepší kúsok.

V súčasnosti, kedy už sú obchody presýtené veľmi podobným tovarom a ceny oblečenia sa šplhajú do neuveriteľných čísel, si môžete zvoliť aj inú cestu. Tie najštýlovejšie kúsky na vás budú čakať v máji na Burzoblšáku.

Burzoblsak 5.jpg
Tím Burzoblšáku

Pokiaľ je vám blízka atmosféra klasických blších trhov a recykláciu oblečenia považujete za prínosnú, príďte medzi podobne zmýšľajúcich ľudí a vyberte si to, čo sa vám páči. Podporte túto myšlienku a príďte si nájsť niečo z obrovskej ponuky vyše deväťdesiatich predajných stolov. Podujatie je family friendly a každý mesiac je pripravený aj bohatý program pre deti.

Burzoblsak 9.jpg
Tím Burzoblšáku

Program

8.30 – 13.30 hod. tvorivé dielne pre deti Artlandia;
8.30 – 13.30 hod. maľovanie na tvár;
8.30 – 13.30 hod. workshop „Kvetinové čelenky“;
8.30 – 13.30 hod. workshop „Štrikovanie“;
10.30 hod. interaktívne čítanie rozprávok pre deti.

Burzoblsak 11.jpg
Tím Burzoblšáku

Burzoblšák nie je iba udalosť, je to komunita ľudí, ktorí sa pravidelne každý mesiac stretávajú na jednom mieste. Príďte si aj vy nájsť tie najkrajšie kúsky, dať kávu s vašimi susedmi či zúčastniť sa na špeciálnom programe. Buďte aj vy komunita Burzoblšáku. Najbližší sa koná 6. mája od 8. do 14. hodiny v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove.

Burzoblsak 3.jpg
Tím Burzoblšáku

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk