FOTO: Polícia pátra po neznámych mužoch, na MHD Patrónka napadli muža, ktorému ukradli mobilný telefón

Zastavka patronka maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk

 O mobilný telefón prišiel muž, ktorého v sobotu dvaja neznámi páchatelia prepadli na zastávke MHD Patrónka na Lamačskej ceste v Bratislave.

Prepadnutý muž vyviazol s ľahkými zraneniami, krádežou telefónu mu vznikla škoda asi sto eur. Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v súvislosti s objasňovaním tohto zločinu pátra polícia po totožnosti dvoch mužov z kamerových záznamov, ktorí by mohli pomôcť k objasneniu tohto skutku.

POLÍCIA: Pomoc pri zistení totožnosti
Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Jeden má asi 35 rokov, vysoký je približne 185 cm. Oblečenú mal zelenú bundu s kapucňou, bledomodré rifle, na hlave mal čiernu čiapu a so sebou mal modrý ruksak. Druhý má približne 40 rokov a meria okolo 170 cm. Oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou a s bielym logom na hrudníku, čierne tepláky so šedým pásom na bokoch, na hlave mal modrú šiltovku s bielym nápisom, obuté mal červené tenisky a so sebou mal šedý ruksak.

POLÍCIA: Pomoc pri zistení totožnosti
Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri vypátraní mužov, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom oficiálnej facebookovej stránky polície.

POLÍCIA: Pomoc pri zistení totožnosti
Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk