Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
15. februára 2016 ŠportIné od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2015

Víťazom piateho podujatia seriálu Downmall tour 2016 v zjazde horských cyklistov v Bratislave sa stal Jakub Říha. Ide o seriál šiestich pretekov, no súťažiaci si namiesto exteriéru merajú sily v obchodných centrách.

V bratislavskom OC Central triumfoval J. Říha pred Mikim Nevrklom, na treťom mieste skončil Hannes Slavík. V sprievodnom programe freestylistov triumfoval Tomáš Zejda, voľný štýl na BMX vyhral Vilibald Vítek.

Seriál Downmall tour 2016 odštartoval v nemeckom Hannoveri, cez Berlín, Frankfurt a Budapešť putoval do Bratislavy. Vyvrcholenie podujatia je naplánované na 20. februára v Prahe.