FOTO: September začal v Bratislavskom kraji tragicky, nehody si vyžiadali tri obete

nehody BA kraj
Foto: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj - koláž Bratislavadeň

Pri dopravných nehodách vyhasli životy pasažiera auta, cyklistu a motocyklistu.

Začiatok nového školského roka začal pre Bratislavský kraj mimoriadne tragicky, pretože sa stali tri vážne dopravné nehody. Každá z nich si vyžiadala obeť.

Prvá nehoda sa stala v Mlynskej doline v úrovni pripájača diaľnice D2 v smere do Petržalky. Vodič Mercedesu dostal šmyk, auto začalo rotovať a prešlo mimo vozovku na trávnatú plochu, kde narazilo do stĺpa verejného osvetlenia. V aute sedeli dvaja muži, prvý na mieste podľahol zraneniam a druhý utrpel vážne poranenia.

Nehody BA kraj
Foto: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj

Ďalšia nehoda otriasla Modrou v ranných hodinách, kedy zomrel 58-ročný cyklista. Z doposiaľ presne nezistených príčin spadol počas jazdy.

Nehody BA kraj
Foto: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj

Tretia nehoda sa stala v okrese Malacky. Vodičovi vo veku 52 rokov na motocykli Yamaha vbehol do jazdnej dráhy daniel. Muž pri zrážke stratil kontrolu nad motocyklom, zišiel do priekopy a narazil do stromu. Zraneniam podľahol.

Bratislavská polícia informovala, že vo všetkých troch prípadoch bolo začaté stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia a policajti sa budú zaoberať vyšetrovaním presných príčin ako aj okolností, za ktorých k nehodám došlo.

Nehody BA kraj
Foto: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk