FOTO: Súťaž o najlepšiu fotku bratislavskej MHD za rok 2018 má svojich víťazov. Čo vravíte na vybrané fotografie?

Súťaž o najlepšiu fotku bratislavskej MHD. Foto: pixabay.com

Hlasovanie za najlepšiu fotografiu bratislavskej MHD roku 2018 bolo ukončené. Druhý ročník súťaže už pozná svojich víťazov. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na víťazné fotografie.

Z 3862 fotografií, ktoré autori do bratislavskej sekcie zaslali v roku 2018, bol vybratý užší výber 125 nominovaných fotografií. Hlasovaním tímu imhd.sk vzišlo 10 finálových fotografií a návštevníci webového portálu dostali možnosť od 14. januára do 31. januára 2019 vybrať tú najlepšiu.

Počas tejto doby bolo zaslaných 948 hlasov, ktoré sa prerozdelili medzi vybraných favoritov z najlepšej desiatky nasledovne:

1. Miesto

Šancová ulica. Foto: imhd.sk

Podvečerná fotografia od Ike-ho, ktorá zobrazuje dynamiku dopravy v okolí hlavnej stanice a zároveň dlhé čakanie cestujúcich v autobuse z Dlhých dielov nadchla natoľko, že získala najviac hlasov v tohtoročnej ankete – 327 hlasov, teda približne 35% zo všetkých hlasov.

2. Miesto

Hromadny vyjazd dopravnych prostriedkov z roznych zastavok zeleznicnej stanice vinohrady.jpg
Hromadný výjazd dopravných prostriedkov z rôznych zastávok Železničnej stanice Vinohrady. Foto: imhd.sk

Toottiho momentka zo začiatku poobedňajšej špičky pri železničnej stanici Vinohrady, ktorá má veľký potenciál sa stať súčasťou propagácie v materiáloch Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji, oslovila druhým najvyšším počtom hlasujúcich a získala 18% (167 hlasov).

3. Miesto

Vrana oddychuje na elektronickej tabuli na zástavke SAV. Foto: imhd.sk

Fotografia od autorky Lenka4141 dokazuje, že na spoje MHD nemusia čakať len ľudia. Na zastávke Slovenská akadémia vied čaká na svoj vytúžený trolejbus alebo autobus aj vrana. Práve táto fotografia zaujala 111 návštevníkov, ktorých hlasy nakoniec tvorili cca 12% zo všetkých hlasov, čo vynieslo krásne bronzové umiestnenie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk