FOTO: Svadba počas koronavírusu v Bratislave: Viete, aké šaty zvolila nevesta?

Svadba počas koronavírusu
Foto: Facebook/Petržalka

Láska hory prenáša – a jej spečateniu nezabránila ani pandémia koronavírusu. Zamilovaný párik sa vzal pod holým nebom uprostred známeho bratislavského parku.

Momentálna situácia vytvára nejasnosti v niekoľkých veciach okolo svadby ako napríklad to, aké šaty by mala nevesta zvoliť, či kde by sa mala svadba konať. Mnohé páry svadbu a svadobnú hostinu zrušili. No predsa sa našla dvojica, ktorej bol vystrojený obrad. Pozrite sa, ako to na svadbe bratislavského páru vyzeralo.

Svadba v Sade Janka Kráľa

Pre svadbu bolo zvolené veľké vonkajšie priestranstvo – Sad Janka Kráľa v Petržalke. Účastníkov na svadbe bolo pomenej, prítomní boli mladomanželia, oddávajúci a svedkovia, ktorí mali medzi sebou veľké rozostupy. A čo je najdôležitejšie – všetci prítomní boli povinní mať na sebe rúška.

Svadba 4.jpg
Prítomní sa na svadbe museli prispôsobiť prísnym hygienickým opatreniam. Foto: Facebook/Petržalka

Pár prispôsobil aktuálnej situácii i výber svadobného oblečenia. Ak ste čakali, že nevesta bude mať krásne biele šaty, sklameme vás. Biele síce boli, ale to je jediné kritérium, ktoré spĺňajú zo svadobného odevu, aký všetci poznáme.

Svadba 3.jpg
Mladomanželom želáme len to najkrajšie. Foto: Facebook/Petržalka

Pár mal na sebe overaly a na tvári nechýbali rúška. Nevesta držala v rukách skromnú kytičku z tulipánov a ruží. Jarné počasie svadbe pod holým nebom jednoznačne prialo a vyšlo na jednotku. Jedno je isté – na netradičnú svadbu prítomní i oddávajúci len tak skoro nezabudnú. Mladomanželom srdečne blahoželáme a prajeme do života len to najlepšie. 😊

Svadba 2.jpg
Mladomanželský bozk bol len symbolický. Foto: Facebook/Petržalka
Svadba 5.jpg
Mladomanželom želáme len to najkrajšie. Foto: Facebook/Petržalka

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk