FOTO: V Bratislave sa v piatok ráno stala dopravná nehoda, musela byť odstavená celá doprava

Nehoda pri Blumentáli

V piatok 23.11. sa v ranných hodinách stala v centre mesta dopravná nehoda. V dôsledku nehody bola odstavená premávka celej dopravy na 30 minút.

Zrazil sa autobus a auto

Na nehodu upozornil náš čitateľ. V piatok v ranných hodinách cestoval bratislavskou MHD ako obyčajne, no na zastávke Blumentál si musel niekoľko minút počkať. Kvôli dopravnej nehode bola totiž pozastavená premávka dopravy na približne 30 minút. „Autobus, ktorý odbočoval na zastávku Blumentál, si nadbiehal na zákrutu a medzitým sa mu tam vopchalo auto a nehoda bola na svete,“  opisuje čitateľ.

O presnom čase a mieste dopravnej nehody nás bližšie informovala hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava, Adriana Volfová: „O 7:54 sa stala škodová udalosť autobusu s osobným motorovým vozidlom v smere jazdy na konečnú Blumentál.“  Čitateľ tvrdí, že škody vraj neboli vysoké, osobné auto schytalo drobné škrabance s defektom a autobus mal poškodené stredné dvere. Nikto z účastníkov nehody nebol zranený.

Nie je to prvá nehoda

Piatková nehoda nebola v okolí zastávky Blumentál prvou. Zhustená autobusová a električková premávka na týchto miestach spôsobuje nielen dopravné nehody, ale i meškanie dopravy, na čo často upozorňujú členovia rôznych dopravných skupín na sociálnej sieti Facebook.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk