FOTO: Vianočné darčeky zoženiete aj na tradičnom Burzoblšáku

Burzoblsak titulka december.jpg

Ak aj vám chýba pár vianočných darčekov, nemusíte sa ničoho báť, pretože ešte pred Vianocami sa uskutoční ďalší originálny Burzoblšák.

V sobotu 1. decembra od 8. do 14. hod. na Drieňovej 16 v Bratislave na vás čaká niekoľko unikátnych možností, akými môžete potešiť seba aj svojich blízkych. Okrem pekného oblečenia tu nájdete veľa maličkostí a práve teraz, v predvianočnom období, aj veľa handmade výtvorov.

Tematický vianočný Bruzoblšák

Aby neboli jednotlivé blšie trhy úplne rovnaké, Burzoblšák zavádza novú tradíciu – tematické oblečenie. Neexistuje na to vhodnejší čas než pred Vianocami. Všetci predajcovia, ale aj návštevníci tak na najbližší Burzoblšák môžu prísť vo svojom obľúbenom vianočnom svetri so snehuliakom, ponožkami so Santa Clausom alebo čiapke so snehovými vločkami.

Krásne Vianoce pre všetkých

Ako už iste viete, organizátori Burzoblšáku podporujú mnohé neziskové projekty s originálnou myšlienkou. Prostredníctvom tohto komunitného stretnutia im dávajú možnosť prezentovať svoje unikátne produkty alebo prácu.

Organizátori Burzoblšáku vytvorili značku Burzoblšák, ktorá ponúka tričká, tašky, hrnčeky, magnetky, odznaky a ďalšie. Symbolickým výťažkom, zároveň prispievajú pre dobro iných. Zisk zo všetkých produktov Burzoblšák momentálne putuje na podporu útulku pre zvieratká v Senici.

Komunita, samozrejme, podporuje aj rôzne neziskové organizácie a občianske združenia pre pomoc ľuďom v materiálnej núdzi. A keďže charitatívne organizácie v Bratislave majú prebytok darovaného oblečenia, Burzoblšák posunul hranice svojej humanitárnej činnosti. Nadviazal spoluprácu so združením na podporu domovov a sociálnych zariadení na celom Slovensku.

Magická atmosféra zimy

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je toto ružinovské podujatie mimoriadne obľúbené, je jeho rodinná atmosféra. V tomto predvianočnom období sa každý návštevník, veľký i malý, dočká malého darčeka.

Pre nežné polovičky bude pripravené make-up líčenie s poradenstvom zdarma a tombolou. Pre deti mimoriadne obľúbené maľovanie na tvár a tvorivé dielne. No a pre všetkých návštevníkov Burzoblšáku kreatívna fotostena s rekvizitami.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk