FOTO + VIDEO: Na Obchodnej ulici v centre Bratislavy sa strieľalo, zranený je jeden muž

Muz s nozom obchodna ulica policia kolaz.jpg
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Podľa doterajších informácií unikajúceho muža zasiahla polícia.

V piatok popoludní zažili Bratislavčania situáciu ako z akčného filmu. Políciu kontaktovali ľudia s tým, že na Obchodnej ulici sa nachádza muž s nožom. Ten mal napadnúť zamestnanca bezpečnostnej služby Finančnej správy a ozbrojený nožom sa začal pohybovať po centre Bratislavy. Podľa slov polície sa vyhrážal okoloidúcim ľudom, vrátane tých, ktorí ho prenasledovali a natáčali si ho na mobil.

Na miesto vyrazila policajná hliadka, ktorá skutočne pozorovala muža, ktorý sa vyhrážal okoloidúcim a oháňal sa nožom. „Bol nebezpečný pre svoje okolie a samotných policajtov, a preto hliadka použila služobnú zbraň. Postrelený muž sa sám bodol do brucha,“ informovala polícia. Policajti tak konali, aby zabezpečili ochranu života a zdravia osoby a jej okolia.

Pri zákroku bola zranená nezúčastnená osoba. Jej zranenie je ľahké a vyšetruje sa, čo ho vôbec spôsobilo,“ dopĺňa informácie polícia. Postup policajtov má preverovať aj Úrad inšpekčnej služby MV SR. Dôvod konania muža a aj to, či mal pri sebe iné zbrane je predmetom vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Muz s nozom obchodna ulica policia.jpg
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky
Muz s nozom obchodna ulica policia.jpg
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk