Foto + video: Nábrežie arm. gen. Svobodu v smere do Karlovej Vsi je uzatvorené pre prasknuté potrubie

Kolaz bratislava svobodu potrubie nehoda.jpg
Foto: Bratislavská vodárenská spoločnosť - koláž BratislavaDen.sk

Nehoda sa stala na veľkom vodovodnom potrubí v kopci nad električkovou zástavkou Kráľovské údolie.

Pre haváriu potrubia v Bratislave je pre motorové vozidlá uzatvorené Nábrežie arm. gen. Svobodu v smere do Karlovej Vsi, tvoria sa kolóny. Na sociálnej sieti o tom informuje hlavné mesto. Z dôvodu havárie odkláňajú linky 29, 30, 31, 37 a 39 smer Botanická a Mlynská dolina, ktoré premávajú odklonom cez Most SNP, Einsteinovu a Most Lanfranconi.

Linka 9 v smere Astronomická premáva od zastávky Kráľovské údolie cez Nábrežie arm. gen. Svobodu a Šafárikovo námestie. „Prívod vody je uzavretý, BVS pracuje odstránení následkov poruchy,“ uvádza mesto.

Nehoda sa stala dnes pred 12:00 na veľkom vodovodnom potrubí v kopci nad električkovou zástavkou Kráľovské údolie. Voda zaplavila Žižkovu ulicu a pokračovala až na ulicu Armádneho generála L. Svobodu. Na Botanickej ulici zasahujú viaceré hliadky dopravných policajtov.

Premávka je usmerňovaná hliadkami Policajného zboru, pričom v smere z mesta na Botanickú ulicu policajti premávku odkláňajú, smer od Botanickej ulice do mesta je aktuálne prejazdný,“ konštatuje polícia. Vodičov vyzývajú, aby sa vyhli úseku v smere od Nového mosta do Karlovej Vsi.

Zasah bvs nabrezie arm gen svobodu 2.jpg
Foto: Bratislavská vodárenská spoločnosť
Zasah bvs nabrezie arm gen svobodu 1.jpg
Foto: Bratislavská vodárenská spoločnosť

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk