FOTO: O Petržalku sa opäť bojovalo, takto to vyzeralo

1 / 17
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: O Petržalku sa opäť bojovalo, takto to vyzeralo

Mobilizácia - ukážka bojov o Petržalku

Ak mala byť rekonštrukcia realistická, nemohla sa zaobísť bez zranení. Foto: SITA

1 / 17
Ďalšia fotka
Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuMobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuMobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuMobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuMobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o PetržalkuBRATISLAVA: Mobilizácia - ukážka bojov o Petržalku

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X