FOTO: Poslanci podporili vznik Národného centra rýchlostnej kanoistiky a veslovania

1 / 11
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Poslanci podporili vznik Národného centra rýchlostnej kanoistiky a veslovania

002_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg

Foto: www.pparchitekti.sk/p>

1 / 11
Ďalšia fotka
002_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg007_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg011_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg010_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg009_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg008_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg003_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg004_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg005_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg006_narodne_centrum_rychlostnej_kanoistiky_veslovania_zemnik.jpg

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X