FOTO: Sneženie v Bratislave spôsobilo meškanie spojov

1 / 7
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Sneženie v Bratislave spôsobilo meškanie spojov

Snežženie v hlavnom meste

Tvoriace sa kolóny v hlavnom meste. Intenzívne snežženie skomplikovalo dopravnú situáciu. Foto: SITA

1 / 7
Ďalšia fotka
Snežženie v hlavnom mesteSneženie, električka, cestujúci, čakanieSneženie, električka, cestujúci, čakanieUlice hlavného mesta sú plné nervóznych vodičov a chodcov. Sneh, ktorý od večera napadol, spôsobil viacero výjazdov hasičov. Sneženie skomplikovalo situáciu na väčšine územia Slovenska, Bratislavu nevynímajúc. Takto to vyzerá:Ulice hlavného mesta sú plné nervóznych vodičov a chodcov. Sneh, ktorý od večera napadol, spôsobil viacero výjazdov hasičov. Sneženie skomplikovalo situáciu na väčšine územia Slovenska, Bratislavu nevynímajúc. Takto to vyzerá:Ulice hlavného mesta sú plné nervóznych vodičov a chodcov. Sneh, ktorý od večera napadol, spôsobil viacero výjazdov hasičov. Sneženie skomplikovalo situáciu na väčšine územia Slovenska, Bratislavu nevynímajúc. Takto to vyzerá:

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X