FOTO: Tisíce ľudí sa zúčastnili na zhromaždení Za slušné Slovensko – Predvečer svadby

1 / 17
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Tisíce ľudí sa zúčastnili na zhromaždení Za slušné Slovensko – Predvečer svadby

POCHOD: Predvečer svadby Jána a Martiny

Mladý účastník počas pochodu spred budovy Slovenského rozhlasu na Námestie SNP. Foto: SITA

1 / 17
Ďalšia fotka
POCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyPOCHOD: Predvečer svadby Jána a MartinyÚčastníci počas pochodu spred budovy Slovenského rozhlasu na Námestie SNP. Foto: SITA

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X