Fotografická súťaž pod názvom Dúbravská foto roka sa dočká výstavy

Dubravka bratislava fotografia sutaz mapy.jpg

Zbierka fotografií, ktoré zasielali Dúbravčania na konci uplynulého roka, sa dočká vlastnej výstavy. Fotky budú vytlačené, vystavené, pripravené na obdiv a následne archivované.

Dúbravčania posielali rôzne fotografie, zábery od srdca, s láskou k domovu. Pohľady, ktoré pohladia. Dúbravské noviny spustili na konci uplynulého roka fotografickú súťaž pod názvom Dúbravská foto roka. Do súťaže sa zapojilo viac než 50 snímok a takmer 30 autorov.

Fotografie boli pestré s rozmanitou tematikou. Niektoré boli nevšedné iné klasické, zobrazovali paneláky aj prírodu. Hlasovanie prebiehalo bez priradenia autora ku fotografií. Neoznačené snímky hodnotili odborníci z mediálnej rady. Možnosť hlasovať mala aj verejnosť cez internet, rozhodovať ste mohli o cene internetu.

Všetky fotografie predstaví vernisáž s názvom Dúbravská foto roka, ktorú organizujú Dúbravské noviny spolu s Dúbravským múzeom. Vernisáž sa bude konať vo štvrtok 21. februára o 17.00 hod. v galérii Domu kultúry Dúbravka. Výstava bude spojená s vyhodnotením súťaže, krátkym kultúrnym programom a stretnutiami. Fotografie sa budú dať pozrieť mesiac, vstup na výstavu aj vernisáž je voľný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk