Frank Turner predvedie v Bratislave rock'n'rollovú šou

Frank Turner
SITA/AP

Anglický folk-punkový hudobník Frank Turner plánuje predviesť počas bratislavského koncertu rock’n’rollovú šou. Tridsaťštyriročný muzikant vystúpi 10. apríla v Majestic Music Clube (MMC) a na slovenské publikum sa veľmi teší.

Moje koncerty sú rock’n’rollové slávnosti, na ktorých majú všetci svoj podiel. Na Slovensku budem hrať po prvý raz a veľmi sa na to teším,“ uviedol hudobník.

Spevák by počas návštevy rád spoznal mesto. „Na univerzite som študoval históriu strednej Európy, takže o histórii Slovenska už niečo viem, ale nedá sa to porovnať s reálnou návštevou mesta. Pokúsim sa vidieť z Bratislavy počas dňa čo najviac,“ prezradil interpret, ktorý si cestovanie veľmi užíva.

Milujem cestovanie a som rád, že je súčasťou mojej práce. Bol som už na niekoľkých bláznivých miestach, akými sú Rusko, Mexiko, Izrael či Vietnam. Snažím sa zaujímať sa o každú krajinu, ktorú navštívime,“ povedal spevák a dodal, že počas cestovania veľa číta a počúva hudbu. V ostatnom čase mu robí spoločnosť aj tvorba legendárneho Elvisa Presleyho, ktorý ho podľa jeho slov fascinuje.

Rodák z Bahrajnu tiež prezradil, že v súčasnosti má v prehrávači aj interpretov ako Two Cow Garage, Will Varley, The Homeless Gospel Choir či Ducking Punches. Práve posledná menovaná kapela sa zhostí úlohy predskokana počas koncertu v Bratislave. „Na turné sú so mnou aj skvelí Ducking Punches. Sú naozaj úžasní. Fanúšikovia by mali prísť na koncert včas, aby stihli ich set,“ odporučil Turner.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk