Gron zostáva v HC Bratislava, prišiel aj iný veterán Obšut

hokej, prázdna bránka
Foto: ilustračné, SITA

Bratislavčania sa v premiérovej sezóne v I. HL chcú prebojovať do play-off.

BRATISLAVA 20. júla – Nováčik slovenskej I. hokejovej ligy HC Bratislava vstúpi do druhej najvyššej slovenskej súťaže s krédom „Chceme vrátiť bratislavský hokej Bratislavčanom“. V rozhovore pre portál bratislava.dnes24.sk to uviedol spolumajiteľ klubu Andrej Roman. HC Bratislava v predchádzajúcich dvoch sezónach štartoval v II. lige, do vyššej súťaže sa dostal na základe zisku voľnej licencie.

„Do novej sezóny vstupujeme s cieľom čo najlepšie sa aklimatizovať v 1. lige a postúpiť do play-off. Tam je už potom možné všetko. Chceme predvádzať fanúšikom hlavne atraktívny hokej s dobrými výsledkami,“ pokračoval Andrej Roman.

Bratislavčania nechcú byť v I. HL len do počtu. „Máme už predstavu o kostre mužstva, ktorá sa bude postupne dopĺňať vhodnými typmi hráčov začiatkom augusta počas skúšky,“ pokračoval.

V tíme zostal útočník Stanislav Gron a pribudol do neho napríklad obranca Jaroslav Obšut. „Obaja majú bohaté skúsenosti a napriek veku stále vysokú kvalitu,“ poznamenal Roman a prezradil, že klub má záujem o príchod ďalších zvučných mien.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk