Harmincova ulica bude širšia, pribudnú semafory aj nové zastávky MHD. Predpokladaná investícia je vo výške 3 mil. eur

Harmincova dubravka reozirenie ulice projekt.jpg

Predmet zákazky pozostáva z rozšírenia súčasnej dvojprúdovej komunikácie na Harmincovej ulici na nerozdelenú štvorprúdovú.

Harmincovu ulicu v Dúbravke rozšíria na štvorprúdovú komunikáciu, pribudne aj svetelná signalizácia a nové zastávky mestskej hromadnej dopravy (MHD). Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), v ktorom mestská spoločnosť Metro hľadá dodávateľa stavebných prác.

Predmetom zákazky je rozšírenie Harmincovej na štvorpruh, predpokladaná hodnota výstavby je 3 mil. eur. Termín na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 14. júna.

Predmet zákazky pozostáva z rozšírenia súčasnej dvojprúdovej komunikácie na Harmincovej ulici na nerozdelenú štvorprúdovú.

Ďalšími plánovanými prácami je úprava svetelnej signalizácie v križovatke Sch. Trnavského – Harmincova, vybudovanie novej svetelnej signalizácie v križovatke Harmincova – Lipského a úprava svetelnej signalizácie v križovatke Harmincova – Polianky. Súčasťou prác je aj výstavba nového verejného osvetlenia a zastávok MHD vrátane prístreškov.

Súčasťou zákazky sú aj prekládky a úpravy inžinierskych sietí, vybudovanie nového parkoviska pred zimným štadiónom, odvodnenie komunikácie vrátane parkoviska a rekonštrukcia povrchových vrstiev súčasnej komunikácie,“ uvádza obstarávateľ.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk